OFERTA PRACY

Pracownik Biurowy

PREPUBLIKA

Prepublika to ludzie pełni energii, pasji, kreatywności i nowych pomysłów. Dlatego też nie boimy się wyzwań jakie stawia przed nami rynek. Działamy w myśl zasady: „My jesteśmy minimalistami, ale dla naszych Klientów zrobimy kosmos”.

Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku usług fotografii szkolnej. Dzięki połączeniu umiejętności technicznych oraz poczuciu estetyki i pięk­na tworzymy niepowtarzalne zdjęcia. Do naszych zadań podchodzimy z za­angażowaniem. Produkt finalny to historia pięknego dnia i emocje uwiecz­nione naszym obiektywem.

Sesje zdjęciowe wykonujemy w swobodnej atmosferze przez profesjo­nalnych fotografów z dobrą znajomością pracy z dziećmi.

Dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Dla nas każde dziecko jest wyjątkowe.

Fotografia przedszkolna i szkolna to bardzo specyficzny rodzaj zdjęć. Może być prostym zapisem wyglądu grupy sztywno siedzących dzieci, ale może być również cudowną pamiątką wielkiej przyjaźni, czasu nauki, wygłupów i twarzy, które dla dzieci właśnie teraz są najważniejsze. Niezależnie czy w sesji uczestniczy uroczy słodziak czy mały urwisek, warto zatrzymać na zdjęciach szczere emocje.

Nasza sesja fotograficzna to świetna przygoda dla najmłodszych, dzięki czemu zdjęcia są swobodne i czasem bardzo spontaniczne. Sesje zdjęciowe wykonywane są w swobodnej i często zabawnej dla dzieci atmosferze, dzięki czemu nasi najmłodsi Klienci zawsze są zadowoleni i uśmiechnięci. Wiemy, jak je uszczęśliwiać.

Dołącz do naszego zespołu i zostań Doradcą ds. Sprzedaży Telefonicznej!
Zapraszam Cię do zapoznania się z propozycją współpracy, którą znajdziesz poniżej.

BOGATA OFERTA

Proponujemy sesje fotograficzne na każdą okazję (tematyczne, świąteczne, portrety, fotogadżety – puzzle, kalendarze, kubki, zegary, poduszki, worki na kapcie, dyplomy paso­wania, dyplomy dla absolwentów).

PROFESJONALIZM

Profesjonalizm jest fundamentem naszych działań. Doświadczenie i ciągłe usprawnianie naszej pracy wpływa na terminowość i sprawność realizacji zleceń.

OPIEKUŃCZOŚĆ

Praca z najmłodszymi może być sporym wyzwaniem. Ale nie dla nas. Wiemy, jak uszczęśliwiać dzieci, dzięki czemu dyscyplina tworzy się sama.

ESTETYKA

Każda nasza praca wypełniona jest pięknem, elegancją, finezyjnością i magią. To dlatego nasze fotografie tak bardzo się podobają.

My jesteśmy minimalistami, ale dla naszych Klientów zrobimy kosmos!

OFERTA DLA PRACOWNIKA BIUROWEGOPOSZUKUJEMY OSÓB OTWARTYCH NA ZDOBYWANIE NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI


Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-15.00.


Atrakcyjne wynagrodzenie, a także premie (indywidualne oraz grupowe).


Umowa zlecenie na okres 3 miesięcy próbnych.


Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego;

CHARAKTERYSTYKA PRACY
Do Twoich zadań należeć będzie:

call-center


obsługa klientów poprzez skuteczną komunikację telefoniczną i mailową;


organizacja i zarządzanie dokumentacją oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;


przygotowywanie indywidualnych ofert dla klienta;

teaching


wprowadzanie danych do systemu i wspieranie działania pracy zespołu;

employee


nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi, wspieranie działań handlowych i rozwojowych firmy;

corporate


przygotowywanie regularnych raportów z działalności związanej z obsługą klienta i utrzymywanie efektywnej komunikacji z zarządem firmy w kwestiach związanych z obsługą klienta oraz prezentowaniem wyników i sugestii.

WYNAGRODZENIEWspółpraca na podstawie umowy zlecenia.

35 zł brutto/h.

Pracując średnio 168 godzin wynagrodzenie wyniesie ok. 5 880 zł brutto – to ok. 4 000 zł netto.

Poznaj nas, pracuj razem z nami!

Paulina Suchan-Murma
kom. 512 352 377
paulina.suchan@prepublika.pl

Zapraszam do współpracy!