O nas

O NAS

NASZ ZESPÓŁ

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług fotografii szkolnej.

Jesteśmy zespołem ludzi pełnych energii, pasji, kreatywności i nowych pomysłów – dlatego nie boimy się nowych wyzwań i niecodziennych zadań.

Dzięki połączeniu umiejętności technicznych oraz wyczucia estetyki i piękna, tworzymy najpiękniejsze zdjęcia.

W dziedzinie fotografii wykorzystujemy umiejętności w zakresie graficznej obróbki zdjęć, które łączymy z doświadczeniem naszych kreatywnych fotografów i pełnych pasji animatorów. Do pracy podchodzimy z zaangażowaniem tak, aby efekt finalny był wyjątkowym zapisem pięknego spotkania i emocji uwiecznionych naszym obiektywem.

Sesje zdjęciowe wykonywane są w swobodnej i często zabawnej dla dzieci atmosferze, dzięki czemu nasi najmłodsi Klienci zawsze są zadowoleni i uśmiechnięci. Wiemy, jak je uszczęśliwiać.

NASZE MOTTO

Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył.

/Robert Bresson/

CO NAS CHARAKTERYZUJE...

PASJA

Pasja jest naszym motorem napędowym. Dzięki niej jesteśmy w stanie tworzyć rzeczy, które inni nazywają niemożliwymi.

KREATYWNOŚĆ

Co minutę mamy nowy pomysł sesji fotograficznej, który niezwłocznie wpisujemy do naszej Wielkiej Księgi Kreatywności.

PROFESJONALIZM

Profesjonalizm jest fundamentem naszych działań. Doświadczenie i ciągłe usprawnianie naszej pracy wpływa na terminowość i sprawność realizacji zleceń.

ENERGIA

Każda sesja zdjęciowa daje nam kolejną dawkę energii, a to z kolei sprawia, że bez najmniejszych problemów realizujemy zlecenia w całej Polsce.

ESTETYKA

Każda nasza praca wypełniona jest pięknem, elegancją, finezyjnością i magią. To dlatego nasze fotografie tak bardzo się podobają.

OPIEKUŃCZOŚĆ

Praca z najmłodszymi może być sporym wyzwaniem. Ale nie dla nas. Wiemy, jak uszczęśliwiać dzieci, dzięki czemu dyscyplina tworzy się sama.

Wyślij zapytanie

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania ofert marketingowych, kontaktu telefonicznego i mailowego.

Nagrody i Wyróżnienia