OFERTA PRACY

Doradca ds. Sprzedaży Telefonicznej

PREPUBLIKA

Prepublika to ludzie pełni energii, pasji, kreatywności i nowych pomysłów. Dlatego też nie boimy się wyzwań jakie stawia przed nami rynek. Działamy w myśl zasady: „My jesteśmy minimalistami, ale dla naszych Klientów zrobimy kosmos”.

Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku usług fotografii szkolnej. Dzięki połączeniu umiejętności technicznych oraz poczuciu estetyki i pięk­na tworzymy niepowtarzalne zdjęcia. Do naszych zadań podchodzimy z za­angażowaniem. Produkt finalny to historia pięknego dnia i emocje uwiecz­nione naszym obiektywem.

Sesje zdjęciowe wykonujemy w swobodnej atmosferze przez profesjo­nalnych fotografów z dobrą znajomością pracy z dziećmi.

Dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Dla nas każde dziecko jest wyjątkowe.

Fotografia przedszkolna i szkolna to bardzo specyficzny rodzaj zdjęć. Może być prostym zapisem wyglądu grupy sztywno siedzących dzieci, ale może być również cudowną pamiątką wielkiej przyjaźni, czasu nauki, wygłupów i twarzy, które dla dzieci właśnie teraz są najważniejsze. Niezależnie czy w sesji uczestniczy uroczy słodziak czy mały urwisek, warto zatrzymać na zdjęciach szczere emocje.

Nasza sesja fotograficzna to świetna przygoda dla najmłodszych, dzięki czemu zdjęcia są swobodne i czasem bardzo spontaniczne. Sesje zdjęciowe wykonywane są w swobodnej i często zabawnej dla dzieci atmosferze, dzięki czemu nasi najmłodsi Klienci zawsze są zadowoleni i uśmiechnięci. Wiemy, jak je uszczęśliwiać.

Dołącz do naszego zespołu i zostań Doradcą ds. Sprzedaży Telefonicznej!
Zapraszam Cię do zapoznania się z propozycją współpracy, którą znajdziesz poniżej.

BOGATA OFERTA

Proponujemy sesje fotograficzne na każdą okazję (tematyczne, świąteczne, portrety, fotogadżety – puzzle, kalendarze, kubki, zegary, poduszki, worki na kapcie, dyplomy paso­wania, dyplomy dla absolwentów).

PROFESJONALIZM

Profesjonalizm jest fundamentem naszych działań. Doświadczenie i ciągłe usprawnianie naszej pracy wpływa na terminowość i sprawność realizacji zleceń.

OPIEKUŃCZOŚĆ

Praca z najmłodszymi może być sporym wyzwaniem. Ale nie dla nas. Wiemy, jak uszczęśliwiać dzieci, dzięki czemu dyscyplina tworzy się sama.

ESTETYKA

Każda nasza praca wypełniona jest pięknem, elegancją, finezyjnością i magią. To dlatego nasze fotografie tak bardzo się podobają.

My jesteśmy minimalistami, ale dla naszych Klientów zrobimy kosmos!

KORZYŚCI DLA KLIENTÓW


gift-box

Upominki dla naszych Klientów
np. personel placówki może wykonać sobie zdjęcie gratis, a dzieci na­uczycieli otrzymują 50% upustu, rodzeństwo, które uczestniczy w se­sji, także otrzymuje 50% gratis;

yes-or-no

Wybór zdjęć
rodzice mogą wykupić całe komplety lub wybrać dowolne elementy – nie zmuszamy do zakupu wszystkich zdjęć;

defense

Ochrona wizerunku fotografowanych dzieci
niesprzedane zdjęcia odbieramy i w siedzibie firmy są niszczone; na życzenie placówki wy­stawiamy stosowane zaświadczenie;

mortarboard

Wartość edukacyjna
nasze zdjęcia są pakowane w teczki/albumy, które mają dodatkowo wartość edukacyjną;

eye-mask

Organizacja bali okolicznościowch
organizujemy bale jesienne, karnawałowe, wiosenne, a także bal Misia, Hawajski, z Clownem;

invitation

Współpraca
przekazujemy w ramach współpracy piękne laurki (na Dzień Babci i Dziadka, na Dzień Mamy i Taty);

photographer

Najlepsi fotografowie
nasi fotografowie potrafią pracować z dziećmi: są niebywale komu­nikatywni, potrafią rozśmieszyć nawet największego smutasa na świe­cie, na ich aparacie wylądowała biedronka a do przedszkola przycho­dzą we własnych śmiesznych kapciach.

OFERTA DLA DORADCY


work


Praca zdalna w godzinach 8.00-16.00 z efektywną sprzedażą między 8.00-14.00.

crm


Baza klientów w stystemie CRM.

computer


Narzędzia pracy, takie jak: laptop z systemem CRM, telefon komórkowy, słuchawki; 

technical-support

Szkolenie i wsparcie merytoryczne oraz bagaty wachlarz propozycji i pro­fitów dla placówek oświatowych, co pozwoli realizować nawet naj­śmielsze poziomy sprzedaży.

POWODY, DLA KTÓRYCH WSPÓŁPRACA Z NAMI TO DOBRY BIZNES


RYNEK

Fotografia szkolna i przedszkolna to rynek nieograniczony: 16 województw, które liczą przykładowo – śląskie: ponad 1400 przed­szkoli, przeszło 1200 szkół podstawowych; mazowieckie: ponad 2000 przedszkoli, ok. 1700 szkół podstawowych mało­polskie: ok. 1200 przedszkoli, szkół podstawowych jest powyżej 1400 . Do pozyskania jest ok. 90% rynku placówek oświa­towych na terenie całej Polski.

POTRZEBA

W placówkach oświatowych sesje się odbywają, nie trze­ba kreować potrzeby – kwestia tylko, kto ją wykonuje – my czy inna firma fotograficzna. Standardowo w przedszkolach wykonuje się 2-3 sesje rocznie, w szkołach 1. Prepublika wprowadza innowację w SP – sesje na ryzyko, co pozwoli wykonać 2-3 sesje w ciągu roku.

WYSOKIE ZAROBKI

Stała pensja plus dodatki – za przej­ście kolejnych limitów, za umowy wielosesyjne. Jednym słowem nie trzeba ciężko pracować, aby dobrze zarabiać. Wystarczy mądrze go­spodarować swoim czasem pracy i wykorzystać umiejętności komu­nikacyjne. Nie mamy rejonizacji. Jeśli wyczerpiesz możliwości swojego województwa, możesz przenieść sprzedaż na kolejne.

CHARAKTERYSTYKA PRACYDo Twoich zadań należeć będzie:

call-center


Kontakt telefoniczny z Klientami przekazanymi na platformie CRM celem przedstawienia oferty.

revenue


Aktywna sprzedaż telefoniczna usług fotograficznych jednostkom oświatowym.

teaching


Prezentacja oferty oraz doradztwo handlowe.

employee


Podtrzymywanie relacji z Klientami.

corporate


Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

WYNAGRODZENIEGwarantowane wynagrodzenie Doradcy wynosi 3 500 zł netto

PRepublika rozlicza się z Doradcą na podstawie poniższego systemu prowizyjnego, jednak niezależnie od podpisanych przez Doradcę w miesiącu umów, PRepublika dopłaci do wysokości gwarantowanego wynagrodzenia, które wynosi 3 500 zł netto.

SYSTEM PROWIZYJNY:
Za każdą pozyskaną sesję fotograficzną w przedszkolu – 200 zł netto
Za każdą pozyskaną sesję fotograficzną w szkole – 300 zł netto

Poznaj nas, pracuj razem z nami!

Paulina Suchan-Murma
kom. 512 352 377
paulina.suchan@prepublika.pl

Zapraszam do współpracy!