O nas

Fotografia to nasza pasja!

Prepublika to ludzie pełni energii, pasji, kreatywności i nowych pomysłów. Dlatego też nie boimy się wyzwań jakie stawia przed nami rynek. Działamy w myśl zasady: „My jesteśmy minimalistami, ale dla naszych Klientów zrobimy kosmos”.

Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku usług fotografii szkolnej. Dzięki połączeniu umiejętności technicznych oraz poczuciu estetyki i pięk­na tworzymy niepowtarzalne zdjęcia. Do naszych zadań podchodzimy z za­angażowaniem. Produkt finalny to historia pięknego dnia i emocje uwiecz­nione naszym obiektywem.

Mamy również doświadczenie w organizacji balów dla dzieci oraz warsztatów, co wzbogaca naszą ofertę. W naszym dorobku znajdują się udane projekty, które cieszyły się dużym uznaniem najmłodszych oraz ich rodziców.

Sesje zdjęciowe wykonujemy w swobodnej atmosferze, współpracują z nami profesjo­nalni fotografowie z dobrą znajomością pracy z dziećmi.

Dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Dla nas każde dziecko jest wyjątkowe.

Fotografia przedszkolna i szkolna to bardzo specyficzny rodzaj zdjęć. Może być prostym zapisem wyglądu grupy sztywno siedzących dzieci, ale może być również cudowną pamiątką wielkiej przyjaźni, czasu nauki, wygłupów i twarzy, które dla dzieci właśnie teraz są najważniejsze. Niezależnie czy w sesji uczestniczy uroczy słodziak czy mały urwisek, warto zatrzymać na zdjęciach szczere emocje.

Nasza sesja fotograficzna to świetna przygoda dla najmłodszych, dzięki czemu zdjęcia są swobodne i czasem bardzo spontaniczne. Sesje zdjęciowe wykonywane są w swobodnej i często zabawnej dla dzieci atmosferze, dzięki czemu nasi najmłodsi Klienci zawsze są zadowoleni i uśmiechnięci. Wiemy, jak je uszczęśliwiać.

Napisz do nas!

To nas charakteryzuje: